Update cookies preferences

Apie mus

Viešoji įstaiga „Nacionalinis mokymų centras“ – nepriklausoma novatoriška organizacija, teikianti kvalifikuotas konsultavimo ir mokymo paslaugas sveikatos apsaugos, švietimo ir mokslo specialistams ir ne tik.

Pagrindinės veiklos kryptys:

• įvairių mokymų, konferencijų, kongresų, seminarų ir renginių organizavimas;

• naujausių mokymo metodikų kūrimas ir diegimas;

• nuotoliniai mokymai sveikatos priežiūros specialistams;

• įvairios leidybos paslaugos.

Misija – organizuoti mokslines konferencijas, kuriose medicinos srities naujienomis, aktualiais moksliniais tyrimais, inovatyvaus gydymo galimybėmis dalintųsi aukščiausio lygio savo srities specialistai.

Kokybė. Per metus surengiame dešimtis plataus masto mokslinių konferencijų, kuriose apsilanko keli tūkstančiai medicinos specialistų iš visos Lietuvos. Šių konferencijų pranešėjai (lektoriai) yra žymiausi, garsiausi ir labiausiai gerbiami ir pripažįstami savo srities profesionalai (gydytojai, slaugytojai, sveikatos priežiūros paslaugų valdymą organizuojantys asmenys, medicinos auditoriai, teisininkai, psichologai ir kt.). Itin kruopščiai atrenkame pranešėjus (lektorius), orientuodamiesi į šių asmenų profesinę patirtį, dalykinę reputaciją ir skleidžiamos informacijos kokybę.

Patirtis. Per aktyvios veiklos dešimtmetį mums buvo patikėta daugiau nei tūkstantis įvairaus masto mokymų ir konferencijų sveikatos srityje: nuo diskusijų iki tarptautinių kongresų, taip pat renginių pagal įvairius tarptautinių fondų ir organizacijų finansuojamus projektus.

Taip pat per pastaruosius keletą metų sėkmingai įgyvendinome kelias mokymų sutartis su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru, Socialinių paslaugų priežiūros departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Ugdymo plėtotės centru, Higienos institutu, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba, Respublikine Vilniaus universitetine ligonine ir kt. Inicijavome ir šviečiamuosius specifinės problematikos renginius įvairiomis temomis: ŽIV, erkinis encefalitas ir kt.