Update cookies preferences

Apie mus

Oda - didžiausias mūsų organas, kurio ligos dažnai neatsiejamos su mūsų vidumi. Todėl visai nenuostabu, kad po mūsų stogu bendradarbiauja ne tik gydytojai dermatologai, bet ir endokrinologai, alergologai, mitybos specialistai, psichologai, plastikos chirurgai.

Mūsų specialistams svarbu ne tik įvertinti odos būklę, bet ir įžvelgti galimą jų ryšį su vidumi. Nustačius diagnozę ir priežastinius faktorius, kita labai svarbi užduotis - sveikatinimas.


Mūsų tikslas nėra visą laiką gydyti ligos paūmėjimus, tikslas- išmokinti taip gyventi, taip prižiūrėti savo odą, kuo anksčiau išgirsti organizmo siunčiamus pavojaus signalus, kad kuo rečiau tektų kreptis į specialistus.

„Gerai surinkta anamnezė - pusė diagnozės“, taip sako mūsų korifėjai. Tik išsamus pokalbis su pacientu, kruopštus simptomų įvertinimas, tikslus tyrimų interpretavimas ir vidinės medicininės nuojautos pajungimas gali padėti atskleisti tai, ko ieškome.  


Mūsų klinikoje gydytojai dermatologai itin glaustai bendradarbiauja su endokrinologais. Gydytojai endokrinologai puikiai įvaldę hormonų pasaulio paslaptis. Juk mūsų organizmą valdo hormonai: nesiliaujantis spuoguotumas, bėrimai, plaukų slinkimas, nekontroliuojamas svorio augimas,nuolatinis nuovargis, lytinio potraukio sumažėjimas, odos papilkėjimas ir raukšlėtumas, virškinimo problemos, sąnarių skausmai... tai tik dalis simptomų, rodančių, kad reikia tirtis ir gilintis.

Neretai kreipiasi ligų išvarginti pacientai, atlikę daug įvairių tyrimų, kuriems buvo pasakyta „viskas normos ribose“. Bet jų savijauta ir vidinė nuojauta sako visai ką kita. Normos aukščiausia riba ir normos žemiausia riba - ką tai sako? Yra rezultatai „normalūs“ ir „optimalūs“ - t.y. tinkamiausi konkrečiam žmogui, įvertinant jo lytį, amžių, fizinį aktyvumą, paveldimumą, streso lygį... Taigi, svarbiausia išsamus ištyrimas ir teisingas, individualus rezultatų interpretavimas.

Darbo pasiūlymai

Gydytojas dermatovenerologas (-ė)

Pilnas etatas  •  Vilnius, Lithuania  •  Nuo €1 000 / mėnesinis darbo užmokestis (prieš mokesčius)  •  prieš 14 mėn.
prieš 14 mėn.
Skelbimas nebegalioja